A rekkenő hőségben üdítőnek hathat a Duna, ám nem véletlen, hogy csak a kijelölt helyen szabad fürödni. Kedd este egy férfi a Budapest XIII. kerület Jászai Mari téri hajóállomásnál beúszott a folyóba majd az áramlat elsodorta – írja a police.hu.
A Budapesti Rendőr-főkapitánysághoz 2021. július 13-án 20 óra körül érkezett bejelentés, miszerint Budapest XIII. kerületében, a Jászai Mari téri hajóállomásnál egy férfi beúszott a Dunába, majd rövid időn belül a kikötött hajók felé sodródott, ahol aztán eltűnt a vízben.
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrein túl egy belvárosi járőrpár és a Katasztrófavédelem búvár egysége is a férfi keresésére indult, akit végül két hajó közé szorulva a vízirendőrök találtak meg. A sokkos állapotban lévő fiatalembert kiemelték a vízből, és átadták a mentőknek, akik kórházba vitték – olvasható a rendőrség honlapján.
k.z.t./fotó: police.hu
A jövő év áprilisától Magyar Mobilitási és Autóklub néven működik tovább a Magyar Autóklub, a…
Korlátozott lesz az ügyintézés a kormányablakokban és a kormányhivatalokban december 24-től január 5-ig - tájékoztatta…
Ha szalonból vásárolunk újautót, azt feltételezzük, hogy egy teljesen új, hibátlan és kifogástalan terméket kapunk…
San Franciscóban december 9-én egy önvezető Waymo-taxi kis híján balesetet okozott, amikor hirtelen a szembejövő…
Ausztriai kutatók vizsgálata szerint a járműtechnológia fejlődése olyan szintre érhet el, amikor már az út…
Börtönbe küldené a Budapesti VI. és VII. Kerületi Ügyészség azt a 28 éves R. Györgyöt, aki…