Városi kalandozásaim során, sok év után ismét ellátogattam a Nemzeti Galériába, s néhány órát eltöltöttem neves művészek alkotásainak megszemlélésével. Azért…
Hiroshimában 165 USD a fuvardíj (tovább…)
Szigorú szabályok a fuvarmegosztókra (tovább…)
Hétvégén nem közlekednek a járatok (tovább…)
Még egy hétig tart a hajózási főidény (tovább…)
94 darab 8 tonnás elemet építenek be (tovább…)